News
0
Antigua ve Barbuda – Lüks Sahiller Ülkesine Taşının

Giriş

Birçok Yatırımla Vatandaşlık Programı arasından, Antigua ve Barbuda elit kesim için popüler bir seçenek olagelmiştir. Aslında, 4 kişilik bir aileye kadar Antigua ve Barbuda Hükümetine sınırlı bir süre için yalnızca 100.000 USD’lik bir katkıyla yada bir gayrimenkul projesine 400.000 USD yatırımda bulunarak çifte vatandaşlık elde edebilirsiniz.

Bu vatandaşlık sayesinde, aşağıdakiler gibi pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz:

  • Dünya genelinde 132 ülkeye ilave bir vize olmaksızın seyahat olanağı
  • Çifte vatandaşlığa bir engel bulunmaması
  • Zorunlu dil testi, mülakat yada iş deneyimi zorunlu değildir
  • 6 ay içerisinde süreç tamamlanabilmektedir
  • Miras, varlık yada kişisel vergi bulunmamaktadır
  • Yatırımcının çocukları ve ailesi için yaşam boyu vatandaşlık olanağı

BAYAT Yasal Danışmanlığında, bizler sürekli bir rehberlik sunmaktayız ve belgelerinizi tam bir hassasiyetle hazırlanmasını garanti etmekteyiz. Vatandaşlık programına başvuru için daha fazla zaman ayırmanıza artık gerek yok. Profesyonel ve uzman danışmanlarımız tüm formalitelerle uğraşacaktır. Hizmetlerimiz ve diğer Yatırımla Vatandaşlık programları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için http://bayatgroup.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BAYAT Hakkında

BAYAT Yasal Danışmanlık firması çifte vatandaşlık, oturum izni ve diğer göçmenlik programlarını en etkin şekilde sunmak konusunda uzmanlaşmış olan öncü bir firmadır. Bizler; ekonomik vatandaşlık, kurumsal göçmenlik ve Yatırımla Vatandaşlık dahil olmak üzere birçok uzmanlık gerektiren alanda profesyonel işletme, vergi ve göçmenlik hizmetleri sunmayı hedefliyoruz. Kabul edilebilir çözümlere razı olmak yerine en ideal sonuçları sağlamaya inanıyoruz.

Blog içeriği

Göçmenlik endüstrisi olağanüstü düzeyde büyümektedir ve iş geliştiricileri cezbetmek ve ülkenin ekonomisini geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Bunun karşılığında, yalnızca çifte vatandaşlık değil, aynı zamanda siz ve ailenizin istifade edebileceği birçok avantajı da elde edersiniz.

Antigua ve Barbuda bölge genelinde 365 adet sahile yakınlığıyla dünyanın en güzel ülkelerinden birisidir. Bu ülkeye taşınmanın en göze çarpan özelliklerinden birisi düşük vergi rejimidir.

İthal sermaye yada karların ana vatana geri gönderilmesinde herhangi bir sınırlama olmadığından dolayı, bu ülkede işinizi kurabilir yada genişletebilirsiniz. İlave olarak, programa başvurmak için bu ülkede hazır bulunmanız, zorunlu bir dil testine yada mülakata girmeniz gerekmemektedir. Yalnızca 6 aylık bir süre içerisinde, çifte vatandaşlığın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve yatırımla vatandaşlık programına başvuru yapmak için uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

Your Comment
Your email address will not be published